Podstrona 1

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: ZSEL » Aktualności » Wycieczka klas maturalnych do Warszawy

Wycieczka klas maturalnych do Warszawy


3 marca klasy maturalne jako cel swojej edukacyjnej wyprawy wybrały tym razem Politechnikę Warszawską. Wspaniały gmach, atrakcyjne kierunki oraz perspektywy, jakie rodzą się po ukończeniu tej uczelni wzmocniły motywację wielu maturzystów, co jak należy przypuszczać, da konkretny efekt na egzaminach maturalnych.
Czwartkowe popołudnie młodzież spędziła w Pałacu Prezydenckim oraz w gmachu Sejmu na ulicy Wiejskiej. Duże wrażenie zrobiły na nas wytworne wnętrza siedziby Prezydenta Rzeczpospolitej, a wykład dotyczący historii i współczesności polskiego parlamentaryzmu, stał się kolejną, ciekawą lekcją patriotyzmu.
Jak każdą wizytę w Warszawie zakończyliśmy obejrzeniem spektaklu. Tym razem wybraliśmy Interes życia w reżyserii
Tomasza Dutkiewicza w Teatrze Komedia. Rozrywkowy charakter sztuki wprawił wszystkich w doskonały humor. Szkoda, że to ostatni wspólny wyjazd...


Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij