Podstrona 1

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: ZSEL » Aktualności » Społecznośc Elektronika w akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”.

Społecznośc Elektronika w akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”.

W dniu dzisiejszym, w naszej szkole odbyła się zbiórka darów w ramach ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. Sala gimnastyczna zmieniła się w scenę, na której wystąpili muzycy, tancerze i żonglerzy a aukcje dzieł sztuki małych artystów poprowadził Święty Mikołaj i jego urocza asystentka Śnieżynka! Społeczność Elektronika, jak co roku, nie zawiodła. Zebraliśmy ogromną ilość darów, za co Wam bardzo serdecznie dziękujemy!

Samorząd Uczniowski

 

Jak co roku społeczność Elektronika włączyła się w ogólnopolską akcję charytatywną „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. Zbiórka przeprowadzana była również w naszej bursie szkolnej. Zebraliśmy 1200 kg darów, a przy tym świetnie się bawiliśmy! J

Tytuł „Super Darczyńcy”, a tym samym dodatkowy dzień wolny na wycieczkę szkolną wygrały następujące klasy: 1CT, 1 DT,1FT, 2lp, 2BT, 2CT, 3BT, 3CT, 3ET, 3FT, i 4DT.  Gratulujemy zwycięzcom!

                                      

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij