Podstrona 1

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: ZSEL » Aktualności » Jubileusz 60-lecia Zespołu Szkół Elektronicznych

Jubileusz 60-lecia Zespołu Szkół Elektronicznych

W dniu 9 czerwca 2018 r. Zespół Szkół Elektronicznych obchodził Jubileusz 60-lecia.

Uroczystości rozpoczęły się Mszą Św. w Kościele pod wezwaniem Niepokalanego Serca Maryi i św. Franciszka. Msza św. sprawowana między innymi przez absolwentów naszej szkoły, odprawiona była w intencji byłych i obecnych nauczycieli, pracowników, absolwentów i uczniów ZSEL. W oficjalnych uroczystościach na terenie szkoły uczestniczyli przedstawiciele władz państwowych, wojewódzkich, miejskich, oświatowych, samorządowych, związków zawodowych i organizacji kombatanckich.

Licznie przybyli także nauczyciele i uczniowie pracujący i uczący się w szkole w ciągu 60-lat jej istnienia.

Podniosły charakter uroczystości podkreślił program artystyczny w wykonaniu absolwentów Zespołu Szkół Elektroniczny ch.

W dowód uznania za działalność i wybitne osiągnięcia Zespół Szkół Elektronicznych otrzymał Medal Prezydenta Miasta Lublin.

Jubileusz 60-lecia Zespołu Szkół Elektronicznych honorowym patronatem objęli: Wojewoda Lubelski, Lubelski Kurator Oświaty, Marszałek Województwa oraz Prezydent Miasta Lublin.

Pragniemy serdecznie podziękować Panu Zbigniewowi Zdunkowi Prezesowi MULTIVAC Sp. z o. o. za pomoc i wsparcie w organizacji Jubileuszu 60-lecia Zespołu Szkół Elektronicznych w Lublinie

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij