Podstrona 1

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: ZSEL » Galeria » Rok szkolny 2018/2019 » I Turniej Szachowy ZSEL

I Turniej Szachowy ZSEL

Miło nam poinformować, że w dniu 9 stycznia odbyły się rozgrywki I edycji  „Szkolnego Turnieju Szachowego”. Do rywalizacji o tytuł najlepszego szachisty w szkole przystąpiło 25 uczniów.

Zawody rozgrywano z wykorzystaniem systemu szwajcarskiego, w czasie których przeprowadzono łącznie 7 rund rozgrywek pomiędzy uczestnikami. 

Należy podkreślić ogromne zaangażowanie, jak również duże umiejętności strategicznego rozgrywania poszczególnych partii szachowych przez uczestników turnieju. Wszystkie pojedynki stały na bardzo wysokim poziomie, zaś ich wynik ważył się często do ostatnich sekund ustalonego limitu czasowego.

Ostateczna klasyfikacja turnieju, na miejscach premiowanych, przedstawia się następująco:

1 miejsce - Jacek Kutwa, klasa 4et

2 miejsce - Marcin Plewik, klasa 4ft

3 miejsce - Kacper Antoniewicz, klasa 4at

Gratulujemy zwycięzcom, zaś pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w turnieju.

Jednocześnie już teraz zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły na kolejne zawody, które odbędą się w przyszłym roku szkolnym.

 

Organizatorzy

Sławomir Borowicz

Sławomir Kępiński

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij