Podstrona 1

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: ZSEL » Aktualności » Budżet Obywatelski Lublin

Budżet Obywatelski Lublin

BUDŻET  OBYWATELSKI  2017

ZAPRASZAMY  DO  GŁOSOWANIA

PROJEKT D33

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie uczestniczy we wspólnym projekcie 21 szkół „Doposażenie szkół w Lublinie”. Jeśli projekt zdobędzie wystarczającą ilość głosów Szkoła otrzyma wsparcie finansowe potrzebne do wyremontowania i dostosowania pomieszczenia na cele pracowni automatyki i robotyki.

Głosować może każdy mieszkaniec i każda mieszkanka Lublina, którzy ukończyli 16 lat.

  1. Głosowanie w formie papierowej

Kartę do głosowania można pobrać ze strony www.lublin.eu/budzetobywatelski. Wypełnioną należy dostarczyć do punktu głosowania, których listę znajdziemy na stronie miasta.

  1. Głosowanie w formie elektronicznej

Aby oddać głos w formie elektronicznej należy wejść na stronę www.lublin.eu/budzetobywatelski, http://obywatelski.lublin.eu/logowanie_do_glosowania
i zalogować się podając swoje dane a następnie wypełnić elektroniczną kartę głosowania. Do zalogowania się konieczne jest podanie numeru telefonu bądź adresu e-mail na który zostanie wysłany kod aktywacyjny.

PROJEKT D33

DZIĘKUJEMY

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij